Wiedza

Urząd Miejski w Elblągu

O naszych działaniach w przemysle górniczym.

Firma B&P Service, mająca swoją siedzibę w Elbląskim Parku Technologicznym, odnosi sukcesy we wdrażaniu nowych technologii. W sierpniu technologia AntyCor BPS otrzymała pozytywną opinię KGHM Polska Miedź S.A. wystawioną przez OZG „Polkowice-Sieroszowice”.

Przedstawiciele KGHM Polska Miedź S.A i B&P Service przeprowadzili próbę zastosowania technologii AntyCor BPS – chodzi o zabezpieczenie przed korozją elementów wykonanych ze stali węglowej.

- Zabezpieczono konstrukcję stalową, która znajdowała się w strefie występowania ciężkich warunków kopalnianych. Trwało to od lutego do lipca bieżącego roku. Po  oględzinach stwierdzono, że powierzchnia zabezpieczająca nie uległa degradacji a sama konstrukcja korozji. Uznano więc za uzasadnione stosowanie naszych produktów. – mówi Leszek Chałupa z B&P Service.

B&P Service od sierpnia 2011 roku prowadzi w KGHM Polska Miedź S.A. i firmach kooperujących szeroko zakrojone prace wdrożeniowe w zakresie zabezpieczenia konstrukcji stalowych przed korozją.

 

 

 

 

http://www.umelblag.pl/umcms/index.php?option=com_content&view=article&id=2663:sukces-bap-service&catid=1:miasto&Itemid=2